Труба для теплої підлоги
– елемент підлогової опалювальної системи, експлуатаційні характеристики якого визначають ефективність і надійність системи опалення.
Її вартість залежить від технології виробництва, щільності зшивання поліетилену, діаметру, компанії-виробника. Купити труби для теплої підлоги в Україні ви можете в інтернет-магазині сантехніки «Клондайк», який пропонує своїм клієнтам достойний вибір продукції для систем інженерних комунікацій.
Завжди слідкуємо за цінниками на сайті та намагаємося регулярно оновлювати дані по всім товарним позиціям.
Вигідна покупка
Співпрацюємо з виробниками продукції, представленої на сайті, і пропонуємо її вам за максимально приємними цінами.
Широкий вибір
Пропонуємо сучасне і перевірене сантехнічне та опалювальне обладнання від бойлерів та котлів до труб та колектору для теплої підлоги.
Турбота про покупця
Надаємо професійні консультації нашим клієнтам та завжди допомагаємо їм з вибором потрібних товарів.
Оформлення
Можна замовити будь-яким зручним для вас способом: через сайт, електронну пошту, зателефонувавши нам.Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок (без ПДВ). Передоплата 10% від вартості замовлення понад 10 тис.грн. та в розмірі суми доставки для габаритних товарів.Пересилка
Відправляємо замовлення зручним для вас перевізником: Новою Поштою, Укрпоштою, Делівері.Доставка
Безкоштовна для деяких позицій. Є самовивіз та доставка труби для теплої підлоги по Харкову після 16.00.PE-RT – труба виготовляється методом екструзії (найдешевший спосіб виробництва). Зшивання молекул поліетилену становить 50 відсотків.
PE-Xc – виробництво труби з використання радіаційного опромінення (труба допускається використання тільки в технологічних приміщеннях) зшивання поліетилену – 60 відсотків.
PE-Xb – високотемпературний метод зшивання. Зшивання поліетилену проходить при 200 С, зшивання поліетилену – 60 відсотків.
PE-Xa – найдорожчий метод, кислотне зшивання. Зшивання відбувається шляхом оброблення зерен поліетилену хімічними речовинами, після якої він ще «дозріває». Зшивання поліетилену – 80 відсотків.
Основні складові вартості труби є метод виробництва і сировини. Чим дешевше труба, значить тим дешевше обійшлося її виробництво і сировину. Різниця дешевої та дорогий труби буде помітна у довгостроковій експлуатації.
Яка труба для теплої підлоги краща, ніж різниця між найдешевшою і найдорожчою? Саме з цим питанням стикаються всі покупці, роблячи вибір.
Поверхнево розглянемо технологію виробництва труб.
На сьогодні є 2 основних види труб для теплої підлоги – зшитий поліетилен та металопластикова. Основна різниця в них полягає в експлуатаційних характеристиках. Пошитий поліетилен має більший коефіцієнт теплопровідності, тому його можна укладати не більше ніж 80 погонних метрів на контур.
Металопластикову трубу можна укладати трохи понад 100 метрів на контур.
Чому тоді необхідно вкладати трохи більше даних значень? Якщо завищити цю норму, тоді необхідно збільшувати швидкість потоку теплоносія на контур більше ніж 2,5 літра на хвилину, що своєю чергою призведе до утворення шумів у системі.
Зшитий поліетилен буває з кисневим бар'єром і без. Що це таке?
Поверхня труби додатково оброблена шаром, який не дає кисню ззовні проникнути всередину труби, що може призвести до окислення та корозії металевих частин системи опалення. Під час роботи молекулярне з'єднання поліетилену збільшується та у молекули кисню виникає можливість проникнути усередину труби (для запобігання цьому рекомендуємо встановлювати хорошу терморегуляцію). Металопластикова труба додаткової обробки не потребує, оскільки шар алюмінію дає чудовий захист.
Укладати металопластикову трубу для теплої підлоги зручніше ніж зшитий поліетилен. Завдяки прошарку алюмінію на вигинах вона тримає свою форму, не виникає потреби відразу закріплювати трубу. Пошитий поліетилен, своєю чергою, прагне набути вихідної форми, тому його необхідно відразу закріплювати до поверхні.
На сьогодні є 4 основні технології виробництва зшитого поліетилену.
PE-RT - Труба виробляється методом екструзії (найдешевший спосіб виробництва). Зшивання молекул поліетилену становить 50 відсотків.
PE-Xb – виробництво труби з використанням радіаційного опромінення (труба допускається у використанні тільки в технологічних приміщеннях) зшивання поліетилену – 60 відсотків.
PE-Xa – високотемпературний метод зшивки. Зшивання поліетилену проходить при 200 С, зшивання поліетилену – 60 відсотків.
PE-Xa – найдорожчий метод, кислотна зшивка. Зшивання відбувається шляхом оброблення зерен поліетилену хімічними речовинами, після якого він ще «дозріває». Зшивання поліетилену – 80 відсотків.
Основними складовими вартості труби є метод виробництва та сировини. Чим дешевша труба, отже тим дешевше обійшлося її виробництво та сировина. Різниця дешевої та дорогої труби буде помітна у довгостроковій експлуатації.
Дешевші труби відстають від дорогих за такими показниками.
Дорогі труби зі зшитого поліетилену з методом зшивання PE-Xa мають пам'ять (у разі зламу їх можна відновити до вихідної форми за допомогою термічної обробки).
Еластичність - на дешевих трубах не завжди виходить домогтися необхідного радіусу вигину без спеціально спеціального інструменту. Дорогі труби можна укласти з кроком до 8-ми сантиметрів.
Не дорогі труби гірше переносять підвищену температуру. При закипанні системи часовий проміжок, коли вона може витримати 110 градусів, значно менше.
Якщо ж ви впевнені, що ваша терморегуляція не допустить перегріву, то не варто переживати за довговічність труби. Вся різниця буде помітною лише під час монтажу.
Залишайте заявку на сайті або телефонуйте нам! Допоможемо Вам із підбором необхідних матеріалів.
Актуальні ціни