Раді вітати вас на сайті компанії «Клондайк»!
У нашому асортименті представлено понад 11 тисяч різноманітних товарів. І це гарантія того, що ви точно знайдете оптимальне рішення для облаштування комунікацій вдома чи в офісному приміщенні!
Робочий тиск
Завдяки тому, що замість алюмінієвого колектора використовується стальний, показник робочого тиску досягає 25 атмосфер.
Маленька вага
Як і алюмінієві радіатори, пристрої такого типу є доволі легкими та просто монтуються в будь-яких умовах.
Сумiснiсть з трубами
Алюмінієві радіатори найкраще працюють з поліпропіленовими трубами, а біметалеві пристрої можна приєднувати до будь-яких варіантів.
Унiверсальний дизайн
Біметалеві батареї опалення, ціна яких на нашому сайті вас приємно порадує, мають універсальний дизайн та органічно виглядають в усіх інтер’єрах.
“Клондайк” - це інтернет-магазин, в якому представлені не лише різні радіатори та деталі для їх монтажу, але й інші товари. Наприклад, гідроакумулятори, котли та багато іншого!
Гарантія якості
У нашому каталозі представлені виключно якісні та сертифіковані товари, на які діє гарантія. У випадку виявлення браку ми обов’язково обміняємо котел, кран чи інший виріб.
Цінова політика
Ми підтримуємо партнерські стосунки з виробниками, чия продукція представлена у нашому асортименті. Це дає можливість встановлювати максимально лояльні ціни на усі товари.
Професіоналізм
Наша компанія була заснована у 2006 році. Менеджери інтернет-магазину “Клондайк” мають величезний досвід та завжди радо проконсультують вас!
Невелика вага
Алюмінієві радіатори є доволі легкими. Завдяки цьому значно полегшується їх монтаж.
Стильний дизайн
Усі варіанти, які представлені на ринку, мають стриманий, але стильний дизайн, завдяки чому вони органічно виглядають в усіх приміщеннях.
Висока тепловiддача
Серед усіх пристроїв, які наразі доступні для замовлення, дані варіанти мають найбільшу тепловіддачу - близько 190 Вт.
Робочий тиск
Оптимальний показник робочого тиску для алюмінієвих радіаторів коливається від 6 до 12 атмосфер.
Вибiр обладнання
Хочете придбати радіатори алюмінієві чи біметалеві? Перегляньте наш каталог та оберіть варіанти, що вам підходять.Оформлення
Щоб оформити замовлення на будь-який товар, скористайтеся кнопкою “Купити” або зателефонуйте нам в робочий час.Розрахунок
Ви можете оплатити замовлення на рахунок, реквізити якого вказані на сайті, або внести мінімальну передоплату (від 500 грн) та розрахуватися на пошті.Доставка
Відправляємо котли, радіатори, латунні перехідники та інші товари Новою поштою, УкрПошта та Delivery. У Харкові можлива адресна доставка.Розглянемо чим відрізняється алюмінієвий та біметалевий радіатор.
Найперші секційні радіатори з'явилися біметалеві. Вони були розроблені в Італії у 1961 році. Складаються вони із двох частин:
Сталевий сердечник, що контактує з теплоносієм, що дозволяє витримати радіатору високий тиск
алюмінієвого зовнішнього шару, що щільно прилягає до сердечника, що забезпечує основну тепловіддачу
Технологія виробництва алюмінієвих радіаторів з'явилася, як і Італії, 1965 року.
Виготовляється алюмінієвий радіатор у двох варіантах:
Литою – секція радіатора повністю відливається з алюмінію під високим тиском, приварюється пробка відстійника.
Екструзія – секція складається з трьох частин, спресованих під високим тиском.
У чому різниця між біметалом і алюмінієм?
Біметалеві радіатори були розроблені під централізоване опалення, де тиск досягає 25 атмосфер і підтримується постійний температурний режим. Середній робочий тиск цих радіаторів 25 атмосфер, випробуваний 50 на розрив 70.
В автономному опаленні немає стабільної температури теплоносія, тому не рекомендується встановлювати дані радіатори в ці системи, оскільки внаслідок різного коефіцієнта теплового розширення металів зменшується їх термін служби.
Алюмінієві радіатори діляться в основному на два види:
Низько атмосферні (до 16 бар робочого тиску)
Високо атмосферні (до 30 бар робочого тиску)
Перші не бажано ставити в централізоване опалення, через те, що вони не здатні витримати високого тиску в системі, високо атмосферні можна використовувати як в автономному, так і в централізованому опаленні, але необхідно враховувати теплоносії.
Виходячи з теплової потужності та вартості алюмінієві радіатори виграють у біметалевих за ціновою політикою.
Нестача алюмінієвих радіаторів - у перші два три роки експлуатації поверхня, що контактує з теплоносієм, піддається окисленню, при якому йде виділення інертних газів, тому в міжсезонний період батарею не можна перекривати повністю. При консервації радіатора необхідно періодично відкривати кран Маєвського і виводити гази, що утворилися, інакше при виділенні газів тиск усередині радіатора може перевищити критичний, що призведе до його розриву. Через 3 роки стінка радіатора, яка контактує з теплоносієм, покривається оксидною плівкою і припиняється реакція.
Виходячи з усього цього можна підбити підсумок.
У централізованому опаленні можна використовувати - біметалеві радіатори, а також алюмінієві (які задовольняють двом показникам - максимальний робочий тиск і Ph теплоносія).
В автономному опаленні – алюмінієві радіатори.
Товарне різноманіття