Змішувачі Zegor – це високоякісні та надійні змішувачі для кухонь та ванних кімнат від найбільшого виробника. Вони відрізняються сучасною практичною конструкцією та відмінними естетичними функціями. Таким чином, використовуючи змішувачі Zegor, ви не тільки зможете відрегулювати подачу холодної та гарячої води, але й прикрасите свою ванну або кухню.
Марка «Zegor» від фірми «Touzhen» прийшла на український ринок у 2007 році та швидко завоювала своїх шанувальників.
Фабрика сантехнічного обладнання дозволяє використовувати новітні технології та встановлювати високі стандарти якості. Змішувачі ТМ ZEGOR, виготовлені з високоякісних матеріалів, що дозволяє використовувати змішувачі довгі роки. /p>
Змішувач Zegor LOB1 відноситься до відноситься до одноважільних змішувачів, з керамічним картриджем діаметром 35мм.
Корпус виготовлений за новітньою технологією “лиття по тиску”, що сприяє збільшенню терміну експлуатації виробу.
p>
Відмінне рішення для умивальника вашого будинку.
Даний змішувач для умивальника виконаний у блискучому хромовому кольорі. зверніть увагу! Найближчим часом буде проведено ребрендинг (зміна назви та логотипу сантехніки). Zegor стає Troya, при цьому якість сантехніки залишається на висоті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Монтаж | На стільницю |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Довжина виливу | 108.5 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | сплав ЦА4 |