Газова колонка Rocterm ВПГ10-АЕ — це проточний димохідний водонагрівач з відкритою камерою згоряння. Продуктивність 10 літрів на хвилину робить його ідеальним рішенням для забезпечення гарячою водою 1–2 точок водорозбору (наприклад, кухня та ванна). Модель оснащена потужним мідним дворівневим теплообмінником (2.2 кг), який забезпечує високий ККД (88%) та подовжений термін служби.
Колонка вирізняється автоматичним електронним розпалом від батарейок, що дозволяє їй стабільно працювати без підключення до електромережі. Наявність електронного дисплея спрощує контроль та регулювання температури води.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель / Артикул | ВПГ10-АЕ |
| Тип водонагрівача | Проточний (Газова колонка) |
| Продуктивність | 10 літрів/хв (при ΔT=25°С) |
| Номінальна потужність | 20 кВт |
| Тип камери згоряння | Відкрита (Димохідна) |
| Тип теплообмінника | Мідний (2.2 кг) |
| Тип розпалу | Автоматичний (від батарейок) |
| Мінімальний тиск води | Від 0.12 бар |
| Витрата газу (макс.) | 2.76 м³/год |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Габарити (В×Ш×Г) | 610 × 350 × 180 мм |
| Гарантія | 12 місяців |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROCTERM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.76 куб.м/год |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Розпал пальника | Електронний |
| Мінімальний тиск води | 0.18 бар |
| Максимальний тиск води | 7 бар |
| Дисплей | Так |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |