HALM HUPA 25-4.0 U 180 — це надійний циркуляційний насос із «мокрим» ротором, призначений для систем опалення, кондиціонування повітря та промислових установок. Завдяки трирівневому перемикачу та плавному регулюванню подачі насос забезпечує економічну та стабільну роботу в різних режимах. Компактна конструкція та катафорезне покриття корпусу гарантують довговічність і стійкість до зовнішніх впливів.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | Циркуляційний насос із «мокрим» ротором |
| Модель | HALM HUPA 25-4.0 U 180 |
| Монтажна довжина | 180 мм |
| Діаметр підключення | DN 25 |
| Макс. температура робочого середовища | +110 °C |
| Мін. температура робочого середовища | ≥ температури навколишнього середовища |
| Макс. робочий тиск | 10 бар |
| Живлення | 230 В / 50 Гц |
| Клас захисту | IP44 |
| Країна виробництва | Німеччина |
HALM HUPA 25-4.0 U 180 — надійний вибір для ефективної циркуляції теплоносія. Замовляйте в магазині Клондайк з доставкою по всій Україні.
Купити зараз
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HALM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний напір | 4 м |
| Пропускна здатність | 2.6 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність (W) | 0.044 кВт |
| Перекачувані середи | Технічна вода, Конденсати, Чиста вода, Живильна вода, Хімічно нейтральні речовини |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Тип ротора | Мокрий |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Захист від перегріву | Ні |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 98 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 145 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приєднання | Різьбове |