
з мокрим ротором та різьбовим з'єднанням. Попередні ступені частоти обертання для регулювання потужності.
Циркуляційний насос WILO RS відповідає всім нормам і вимогам до даного виду обладнання. WILO RS допоможе не тільки організувати автономну систему опалення приватного будинку, але й активно використовується в інших областях, у тому числі в промислових циркуляційних установках, в системах вентиляції та кондиціювання, а також є одним з найважливіших вузлів у системі водяної теплої підлоги. У процесі експлуатації такого насоса можна вибирати оптимальну потужність двигуна з трьох запропонованих варіантів. Максимальна продуктивність насосів Wilo RS варіює від 2500 до 5800 л/год, при цьому вага конструкції має малу вагу. Не менш важливою характеристикою є робочий тиск до 10 бар.
Застосування: Системи опалення, промислові циркуляційні системи, системи подачі холодної води та системи кондиціювання
div>Позначення
Приклад: Wilo-RS 25/2-180
Особливості/переваги продукції
Технічні характеристики
Матеріали
Комплектація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 2 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Пропускна здатність | 2.5 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 180 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Різьблення на корпусі насоса(дюйм) | 1 1/2" |