Модель Rocterm ВПГ-10АЕ серії VEGA — це надійне та естетичне рішення для забезпечення гарячою водою квартир і приватних будинків. Колонка оснащена автоматичним електронним розпалом та LCD-дисплеєм для точного контролю температури. Завдяки компактним розмірам та високій якості збірки, ця модель є одним із кращих варіантів у сегменті класичних димохідних водонагрівачів.
Для стабільної роботи LCD-дисплея та системи розпалу використовуйте якісні алкалінові батарейки. При першому запуску після тривалої перерви переконайтеся у наявності тяги в димоході.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROCTERM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 12 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 8.8 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Розпал пальника | Електронний |
| Мінімальний тиск води | 0.18 бар |
| Максимальний тиск води | 7 бар |
| Дисплей | Так |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |