
Газова колонка VECTOR 10L — це надійний проточний водонагрівач, який поєднує в собі простоту конструкції та високу ефективність. Модель розроблена для щоденного використання та забезпечує стабільний нагрів води при мінімальних витратах газу. Завдяки автоматичному розпалу та лаконічному дизайну, ця колонка стане практичним доповненням вашої кухні, забезпечуючи комфортний прийом душу або миття посуду.
Для стабільного іскроутворення рекомендується використовувати якісні алкалінові батарейки типу D. Також для подовження життя теплообмінника бажано не виставляти температуру нагріву вище 45-50°C, щоб мінімізувати утворення накипу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 8.7 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний, Зріджений |
| Споживання природного газу | 2 куб.м/год |
| Споживання скрапленого газу | 0.64 кг/год |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |