Wilo Atmos PICO – Ефективність та Надійність для Вашого Дому
Опис продукту:
Високоефективний циркуляційний насос Wilo Atmos PICO – це ідеальне рішення для систем опалення, охолодження та кондиціонування в одно- та двоквартирних будинках. Завдяки технології "Зеленої кнопки" та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу керування насосом є максимально зручним. Компактна конструкція дозволяє легко встановити або замінити насос навіть у складних умовах.
Переваги Wilo Atmos PICO:
Функціональні можливості:
Обирайте Wilo Atmos PICO, щоб забезпечити комфорт, ефективність і надійність для вашого дому!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 7 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 132 Вт |
| Пропускна здатність | 5.3 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Різьбове з'єднання труб(дюйм) | 1 1/4" |
| Різьблення на корпусі насоса(дюйм) | 2 |