Електронасоси з "мокрим" ротором серії GPD-A, що підвищують, призначені для підвищення тиску в системах водопостачання в квартирах, приватних будинках і котеджах. Завдяки конструкції гідравлічної частини електронасос має низький рівень шуму. активності
Конструктивні характеристики
Двигун
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | NPO |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 13 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.05 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |