
Газова колонка Piegaz серії Hermes у кольорі Silver — це витончене рішення для сучасного інтер'єру. Сріблястий металевий корпус не лише виглядає стильно, але й відрізняється підвищеною стійкістю до зовнішніх впливів. Модель оснащена повністю автоматичним розпалом та інтелектуальною системою контролю, що забезпечує стабільну температуру води та максимальний комфорт при щоденному використанні.
Для стабільної роботи блоку розпалу використовуйте якісні алкалінові батарейки типу D. Для запобігання утворенню накипу всередині теплообмінника рекомендується не нагрівати воду вище 45°C — це допоможе зберегти високу ефективність нагріву на довгі роки.

| Основні | |
|---|---|
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Підводка | Нижня |
| Вага | 8.7 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Електронний |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Дисплей | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |