

274,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 100 м |
| Максимальний робочий тиск | 1.2 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бар |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 15 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 0.18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата води | 2 |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |