Двовентильний змішувач Latres Lorenzo 001 зроблений в традиційному для цього типу сантехнічних пристроїв дизайну. Кран має низький гусак, який оптимально підходить для неглибоких мушлі. Виливаючи ливу, кітрий не дозволяє при необхідності прибрати його в сторону.
Мушля Lotres Lorenzo 001 виготовлена з термостійкої латуні. Цей сплав не піддається коррозії, а, навпаки, витримує перепади температури, і він має достатню силу, щоб витримати будь - які умови експлуатації. Для захисту матеріалу корпусу і декорування кран Lorenzo 001 вкритий хромом. Він є традиційним матеріалом сантехніки для санузлів і ванних кімнат, тому чудово поєднується з більшістю інтер’єрів.
Змісник на умивальникLatres Lorenzo 001 складається з двох вентиль, виконаних у циліндричній формі: один відповідає за регулювання подачі холодної води, а другий гарячої. Щоб отримати потік оптимальної температури, потрібно крутити обидва крани. Для запірного механізму тут використовують керамічні крани.
У нашому магазині сантехніки "Yorsh" ви можете купити сумішшю для умивальника Lores Lorenzo 001 за мінімальною роздрібною ціною. Ми є офіційними представниками компанії Latres в Україні, тому реалізуємо виробництво торгових марок з дилерської вартості.
Варто зазначити! Ви можете замовити доставку Latres Lorenzo 001 до будь-якого міста (Кіїв, Харків, Одесу, Львова, Запоріжжя, Дніпр) або невеликий районний центр, де є відділення служб доставки.
Технічні характеристики
Код товару: LA0020
MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар): 1,50
Вигляд змішувача: Двокуруковий
Висота до зливу (мм): 90
Висота суміші (мм): 110
Гнучка підводка у комплекті: Так
Довжина підвода (см): 45
Довжина виливу (мм): 120
Запорний елемент: Кран букса
Збірка: Lorenzo
Максимальна температура води (°C): 90
Максимальний тиск (бар): 10,00
Матеріал для корпусу: Латунь
Мінімальна температура води (°C): 5
Мінімальний тиск (бар): 0,50
Модель: 1
Монтаж: на виріб
Призначення: для умивальника
Загальна довжина (мм): 160
Робочий тиск (бар): 1-5
Розмір крана букси (дюйм): 1/2
Країна бренду: Китай
Країна виробників: Китай
Термостат: немає
Тип виливу: Литой
Тип крана букси: Керамічна напівоборотна (180 градусів)
Тип підводки: Гибка
Тип приєднання: Шпілька
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Монтаж | На стільницю |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Висота виливу | 90 мм |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |