23 300,10 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 02 квітня 2026STAR GRS 40/10F — сучасний циркуляційний насос з зворотними фланцями, частотним управлінням та автоматичним налаштуванням під систему. Ідеальний для систем опалення, теплих підлог та гарячого водопостачання зі змінним витратом або напором. Забезпечує високий клас енергозбереження, низький рівень шуму та надійну роботу в побутових і промислових умовах.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Напруга | 1~220–240 В |
| DN | 40 мм |
| Потужність | 0,34 кВт (0,46 к.с.) |
| Q max | 300 л/хв |
| H max | 10 м |
| Температура рідини | 2 ℃ … +110 ℃ |
| Макс. тиск | 10 бар |
| Макс. концентрація гліколю | до 50% |
| Клас захисту | IP42 |
| Клас ізоляції | H |
| Вага брутто | 21 кг |
| Габарити упаковки | 255×280×330 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 14.4 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність (W) | 0.34 кВт |
| Перекачувані середи | Технічна вода, Конденсати, Чиста вода, Живильна вода, Хімічно нейтральні речовини |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Тип ротора | Мокрий |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Захист від перегріву | Ні |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приєднання | Різьбове |