6 070,50 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 04 квітня 2026Refix DC
Гідроакумулятор для систем водопостачання, що не підпадають під дію DIN 1988. Наприклад , для систем пожежогасіння та виробничого водопостачання, опалення та геотермальних систем. Допуск согл. Директиві 2014/68/ЄС про обладнання, що працює під тиском. DIN EN 13831
Тип: DC 80
Колір: Синій
Номінальний об'єм: & 80 l Макс. корисний об'єм: 72 Макс. припуст. температура системи: 70 & C
Макс. припуст. робоча температура: 70 & C
Макс. припуст. робочий тиск: 10 bar Заводське налаштування тиску газу: 4 bar Приєднання : R 1 Діаметр: 489 mm Макс. висота: 676 mm Висота. Підключення води: 103 мм Висота при нахилі: 686 мм Вага: 12,44 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reflex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 12.44 кг |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Об'єм розширювального бака | 80 л |
| Розташування бака | Вертикальне (з ніжками) |
| Із замінної мембраною | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 676 мм |
| Діаметр | 489 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |