Емітерна крапельна стрічка більш технологічна порівняно з щілинною. У неї вбудований плоский лабіринтний емітер. Він за рахунок свого широкого входу та фільтра має дуже практичний захист від засмічення. Емітерна крапельна стрічка може бути кілька сезонів. Усі крапельні стрічки виготовляються з тонких матеріалів. Тому робочий тиск у них обмежений у межах від 0,8 до 1 бар. Для того, щоб підключити краплину до водопроводу потрібен редуктор тиску. Емітерна крапельна стрічка має велику довжину проходу води в порівнянні з щілинною, тому вона менше схильна до засмічення. Також вона більш рівномірно розподіляє воду.
Відстань між емітерами
10-20 сантиметрів. Таку відстань випускних отворів доцільно використовувати на культурах, що садяться близько один до одного. Так само така відстань оптимальна для піщаних ґрунтів та для ґрунтів, на яких необхідна підвищена витрата води.
30 сантиметрів. Таку відстань оптимально використовувати для рослин, які висаджені в легкий ґрунт і які ростуть з проміжком 30 сантиметрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 500 м |
| Максимальний робочий тиск | 1.2 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 15 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 0.18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійкість до ультрафіолету | True |
| Витрата води | 1.4 |