
Електрокотел **Chip Pro 12 кВт** — це потужне та інтелектуальне рішення для опалення об'єктів площею до 140 м². Завдяки застосуванню передового симісторного керування та розподілу на 6 ступенів потужності, прилад працює абсолютно беззвучно. Версія Pro відрізняється посиленими силовими блоками, розрахованими на високі струми, та вдосконаленим алгоритмом модуляції, що гарантує стабільність опалення великих площ при максимальній енергоефективності.
В актуальній прошивці котлів Chip Pro впроваджено низку технологічних рішень для стабільної роботи в сучасних умовах енергосистеми України:
Для систем потужністю 12 кВт ми настійно рекомендуємо використовувати кімнатний програматор. Це дозволить котлу Chip Pro максимально ефективно використовувати інерцію системи та свої 6 ступенів, знижуючи пікові навантаження та суттєво заощаджуючи витрати на опалення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAT |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Електродний нагрівач | Ні |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 25 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 75 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Ні |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ступенів потужності | 6 |
| крок ступені Вт | 2000 |
| Можливість під'єднання кімнатного термостата-програматора | Так |