Вихрові електронасоси підвищують серії 15WBX призначені для підвищення тиску в системах водопостачання в квартирах, приватних будинках і котеджах. Завдяки конструкції робочого колеса можуть перекачувати рідини, в яких є повітря або газ. Є хорошим рішенням там, де необхідно підвищити вхідний тиск при відносно невеликій об'ємній подачі. з водою за щільністю та хімічною активністю
< strong>Конструктивні характеристики
Двигун
< img alt="" src="https://images.ua.prom.st/3118627301_w640_h2048_harakteristiki_15wbx_nasosy.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=3118627301" style="width:640>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насоси+ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Вид насоса | Вихровий |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.05 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 12 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 145 Вт |
| Пропускна здатність | 1.4 куб.м/год |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |