Електронасоси серії GARDEN-JP призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів та городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів. , подібні до води за щільністю та хімічною активністю
Конструктивні характеристики
Двигун< /p>


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насоси+ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.4 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 50 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Пропускна здатність | 5.2 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |