
6 660 ₴
Показати оптові ціниКрапельна стрічка 6mil
Стрічка являє собою тонкостінний шланг із попередньо заданими точками подачі води на відстань 10/20/30 см.
Виготовлений з високоякісного пластику, стійкого до впливу ультрафіолетових променів, хімічних речовин, добрив та мікроелементів.
Стрічка крапельного поливу забезпечує рівномірний розподіл води та особливо підходить для поливу овочевих, фруктових та квіткових культур як у відкритому грунті, так і в теплицях.
Крапельне зрошення дає наступні переваги :
Товщина стрічки – 6 mil
Тип стрічки лабіринт
Відстань між крапельницями 10, 20,30 см
Діаметр стрічки 16 мм
Робочий тиск до 0,7 bar
max робочий тиск 1 ,2 bar
Опір розтягуванню 100 Н
Витрата води 1,3 л/година
Намотування 3000м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Veresk |
| Країна виробник | Іран |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 3000 м |
| Максимальний робочий тиск | 1.2 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.7 Бар |
| Відстань між водовипусками/емітером | 30 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 0.16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійкість до ультрафіолету | True |
| Витрата води | 1.3 |