
Турбована газова колонка Sabio JSP24-12FT05 — це високотехнологічне рішення для сучасного будинку. Завдяки закритій камері згоряння та примусовому відведенню продуктів згоряння через коаксіальний димохід, пристрій не потребує традиційного димоходу та не спалює кисень у приміщенні. Модель вирізняється підвищеною продуктивністю 12 літрів на хвилину та інтелектуальною системою підтримки стабільної температури води.
Ця модель працює від мережі 220В, тому поблизу місця монтажу має бути розетка. У комплекті з колонкою поставляється коаксіальна труба (труба в трубі), через яку одночасно подається повітря для горіння та викидається дим.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&T |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Продуктивність | 12 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Електронний |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Дисплей | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу мм | 100/60 |