
Газова колонка Sabio JSD16-A21 у класичному білому виконанні — це оптимальне поєднання простоти, надійності та функціональності. Завдяки компактним розмірам, вона легко монтується навіть у невеликих приміщеннях. Модель оснащена автоматичним розпалом від батарейок, що забезпечує миттєвий нагрів води при відкритті крана, та цифровим дисплеєм для точного контролю температури.
Для стабільної роботи автоматичного розпалу рекомендується використовувати алкалінові батарейки високої якості. Регулярне чищення пальника та теплообмінника (раз на рік) допоможе зберегти високий ККД приладу та заощадити газ.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&T |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Продуктивність | 8 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Розпал пальника | Електронний |
| Мінімальний тиск води | 0.25 бар |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Дисплей | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |