2 016,70 ₴
Показати оптові ціниДодатковий бак рекомендується для сонячних систем, коли об'єм рідини між колектором та розширювальним баком становить приблизно 50% або менше, ніж «вологий» бічний об'єм. Додатковий бак захищає мембрану від надмірних температур, що дозволяє знизити температуру рідини в системі розширення.
Примітка. Цей бак призначений лише для зниження температури у сонячній системі опалення до досягнення первинного розширювального бака. Усередині цього резервуару немає мембран, оскільки вони не призначені для підтримки розширення гарячої води, цей резервуар не замінює потреби у сонячному розширювальному резервуарі. Будь ласка, ознайомтеся з нашим асортиментом розширювальних баків Zilmet Solar-Plus, якщо вам потрібен бак для розміщення розширення у системі опалення.
Розширювальний бак для зниження температури в сонячних системах
Максимум. робочий тиск: 10 бар
Робоча температура: -10 ° C - 110 ° C
Ємність судини: 5 літрів
З'єднання: вуглецева сталь 2 x 3/4 "BSP
Корпус: вуглецева сталь
Колір: білий
Діаметр: 160 мм< br /> Висота: 270 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zilmet |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Об'єм розширювального бака | 5 л |
| Розташування бака | Вертикальне (без ніжок) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |