
14 205,40 ₴
Показати оптові ціниРозширювальний бак ZILMET SOLAR-PLUS 105 для сонячних систем та систем опалення, виробництва італійської компанії ZILMET. Ємність об'ємом 105 літрів, з максимальним робочим тиском 10 бар, діапазоном робочої температури до + 100 °C, з встановленим тиском повітря в баку 2.5 бара, підключення зовнішня різьба 1 дюйм, арт.11А2008 Корпус гідроакумулятора з вуглецевої сталі, мембрана виготовлена із спеціально створеного синтетичного матеріалу ZILAN, що витримує температуру 120 °C. Ємність пофарбована стійким епоксидно-поліефірним порошковим покриттям і 100% протестовані на заводі. Розширювальний бак ZILMET SP 105 допомагає компенсувати збільшення об'єму води в системі опалення внаслідок підвищення температури теплоносія. Встановлений заводський тиск у баку тисне на поверхню гумової діафрагми зсередини. При підвищенні температури зростаючий обсяг води тисне на мембрану і вода надходить у бак, забезпечуючи додатковий простір системі опалення. Зі зниженням температури тиск стисненого повітря повертає воду в систему. Це дозволяє системі опалення підтримувати постійний тиск.
Характеристики:
Ємність бака - 105 літрів
Робочий тиск - 10 бар
Тиск повітря в баку - 2.5 бара
Робоча температура - 100 °C
Максимальна робоча температура - 120 °C
Діаметр бака - 500 мм Висота бака - 665 мм
Підключення - 1 дюйм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zilmet |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Об'єм розширювального бака | 105 л |
| Розташування бака | Вертикальне (без ніжок) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 665 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |