Магніт F300 — це потужний пошуковий пристрій професійного рівня з максимальним намагнічуванням N52 та заявленою силою зчеплення до 300 кг. Він складається з неодимового диска у сталевому корпусі (обоймі), що концентрує силу притягання на робочій поверхні. Завдяки високій потужності та збільшеній площі, він ідеально підходить для серйозного пошуку великих металевих предметів, важкого металобрухту та затонулих об'єктів у великих водоймах.
Магніт оснащений наскрізним різьбовим отвором М10 для рим-болта, який дозволяє легко закручувати його за годинниковою стрілкою, полегшуючи відрив пристрою від великих металевих об'єктів. Також магніт застосовується для очищення колодязів та виготовлення магнітних сепараторів.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Форма магніту | Односторонній пошуковий (Диск в обоймі) |
| Виробник | Onyx-Magnet (Зроблено в Європі) |
| Марка матеріалу | N52 |
| Діаметр корпусу | 75 мм |
| Висота корпусу | 17 мм |
| Зусилля на відрив | 300 кг |
| Вага | 570 г |
| Кріплення | Різьбовий отвір М10 |
Зусилля на відрив (300 кг) — це максимальний показник в ідеальних лабораторних умовах (гладкий товстий метал, без зазору).
| Умови пошуку | Орієнтовна підйомна маса |
|---|---|
| Болото/Намул/Корозія | 10–20 кг |
| Річка/Мінімум намулу | 15–30 кг |
| Нерівний метал (іржа) | 20–40 кг |
| Рівний чистий метал | 40–50 кг |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.53 кг |
| Вид магніту | Постійний |
| Висота | 16 мм |
| Діаметр | 74 мм |
| Корозійна стійкість | Висока |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Покриття | Нікель |
| Сила зчеплення | 300 кг |
| Форма магніту | Диск |