Магніт F120 — це потужний пошуковий пристрій з максимальним намагнічуванням N52 та заявленою силою зчеплення до 160 кг. Він складається з неодимового диска у сталевому корпусі (обоймі), що концентрує силу притягання на робочій поверхні. Завдяки збільшеній потужності, ідеально підходить для більш серйозного пошуку металобрухту, затонулих предметів та скарбів у водоймах, а також для очищення територій.
Магніт оснащений наскрізним різьбовим отвором М8 для рим-болта, який дозволяє легко закручувати його за годинниковою стрілкою, полегшуючи відрив пристрою від великих металевих об'єктів.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Форма магніту | Односторонній пошуковий (Диск в обоймі) |
| Виробник | Onyx-Magnet (Зроблено в Європі) |
| Марка матеріалу | N52 |
| Діаметр корпусу | 62 мм |
| Висота корпусу | 12 мм |
| Зусилля на відрив | 160 кг |
| Вага | 273 г |
| Кріплення | Різьбовий отвір М8 |
Зверніть увагу: зусилля на відрив (160 кг) — це максимальний показник в ідеальних лабораторних умовах (гладкий товстий метал, без зазору).
| Умови пошуку | Орієнтовна підйомна маса |
|---|---|
| Болото/Намул/Корозія | 6–8 кг |
| Річка/Мінімум намулу | 9–11 кг |
| Нерівний метал (іржа) | 12–24 кг |
| Рівний чистий метал | 17–25 кг |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.273 кг |
| Вид магніту | Постійний |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 62 мм |
| Корозійна стійкість | Висока |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Покриття | Нікель |
| Сила зчеплення | 120 кг |
| Форма магніту | Диск |