Житомир-10 КС-Г-007 СН – інноваційний підлоговий побутовий опалювальний та водонагрівальний прилад із відкритою камерою згоряння, сталевим теплообмінником, а також інтегрованою газовою колонкою потужністю 18 кВт. Відносно невеликі габарити, високі показники продуктивності, нагрівання гарячої води - до 10 л/хв, енергонезалежність.
Димохідний котел-колонка АТЕМ КС-Г-007 СН призначений для обігріву житлових та невеликих виробничих приміщень. до 70 м2 – з автономною системою опалення відкритого або закритого типу, а також для незалежного від системи опалення виробництва гарячої технічної води на дві точки одночасного відбору. Даний опалювальний прилад може працювати як самостійно, так і в комбінації з іншими опалювальними пристроями, які використовують інші види палива. Опалювальний апарат повністю відповідає державним стандартам якості ДСТУ EN 297:2005 та ДСТУ EN 625:2002.
Двоконтурний Житомир-10 7 кВт оснащений:
-жаротрубним теплообмінником з каналами прямокутного перерізу та турбулізаторами зі сталі товщиною 2,5 мм, з антикорозійним покриттям;
-відкритою камерою згорання;
-газопальниковим пристроєм під керуванням енергонезалежного газового клапана SitGroup Eurosit 630 (Італія) з підведенням газової магістралі збоку праворуч; Polidoro (Італія); - димохідним газовим проточним водонагрівачем потужністю 18 кВт з мідним теплообмінником, розпалюванням від батарей і ручками управління потужністю пальника і протокою; - дверцятами в передній частині пристрою для розпалювання котла, заміни батарейок газової колонки і технічного обслуговування пристрою;
-датчиком тяги;
-котельним стрілочним термометром та цифровим термоіндикатором водонагрівача на фронтальній пан ялини пристрою;
-патрубками подачі, обратки та підводи системи водопостачання в задній частині котла;
-патрубками подачі, обратки в задній частині котла та підводами до системи водопостачання - знизу спереду;
ніжками з гвинтовим регулюванням висоти;
-мінеральною теплоізоляцією корпусу приладу;
-декоративним кожухом зі сталі, пофарбованим порошковою фарбою сріблясто-білого кольору.
Модель АТЕМ Житомир 10 вигідно відрізняється:
-відносно компактними габаритами та оригінальною конструкцією, що поєднує підлоговий опалювальний котел та автоматичний газовий проточний водонагрівач в одному корпусі;
-помірною ціною при високій якості виготовлення;
-повним відповідністю вітчизняним умовам експлуатації;
-повноцінною роботою в системах опалення з самопливною та примусовою циркуляцією теплоносія;
-корозійною стійкістю теплообмінника;
-якісною теплоізоляцією пристрою;
-високим ККД на природному газі (ГОСТ 5542-2014) ≈ 94%;
повноцінним виробництвом гарячої води в об'ємі до 10 л/хв при нагріванні на 25°С. З незалежно від поточного режиму системи опалення та температури теплоносія;
-зручним регулюванням температури в контурі опалення (40-90°С);
-наявністю енергонезалежної газової автоматики котла та електророзпалювання колонки від двох стандартних батарейок типу D -системою безпеки з автоматичним відключенням пристрою в разі згасання полум'я пальника та відсутності достатньої тяги; системи "АТЕМ-Старт";
-повною автоматизацією роботи водонагрівача з пуском при відкритті крана гарячої води та зупинкою при його закритті;
-суттєвою економією на проектуванні та монтажі в порівнянні з установкою двох окремих газових агрегатів для опалення та ГВП; - простотою монтажу та технічного обслуговування апарату; - шестирічною гарантією якості з дня введення в будови в експлуатацію за умови дотримання правил використання;
-зручної пакувальної тарою. 2024093976" style="width: 640px; height: 549px;" />
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 48 кг |
| Виробник | Атек |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 94 % |
| Тип топки | Відкрита |
| Витратуа газового палива | 1.71 куб.м/год |
| Максимальна температура димових газів | 110 град. |
| Потужність номінальна | 7 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Об'єм води в котлі | 18 л |
| Теплоносій | Вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Підключення газу | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 11 л/хв |
| Потужність номінальна (кВт) | 18 |
| Витрату газового палива (куб. м/год) | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Газ |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 60 град. |
| Стан | Так |