Електронасоси циркуляційні BPS20-12S призначені для перекачування робочих рідин в одно- та двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, у тому числі тих, що використовують енергію сонця, у теплових насосах, у системах кондиціонування повітря.
Електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором
Обмеження
Конструктивні характеристики
Двигун



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Захист від перегріву | Ні |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 12 м |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Споживана потужність (W) | 0.165 кВт |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приєднання | Різьбове |