

3 456,50 ₴
Показати оптові ціниЕлектронасоси циркуляційні серії BPS-G призначені для перекачування робочих рідин в одно- та двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, в системах опалення типу "тепла підлога", у тому числі тих, що використовують енергію сонця, в теплових насосах, в системах кондиціювання повітря при стабільному або слабко змінюваному витраті робочої рідини, а також у системах гарячого водопостачання як насос для рециркуляції.
електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором і терморегулятором
функція контролю та управління твердопаливними котлами
Обмеження
Конструктивні хар актористики
Двигун

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний напір | 3 м |
| Пропускна здатність | 1.6 куб.м/год |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність (W) | 0.052 кВт |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Тип ротора | Мокрий |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Примітка | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приєднання | Різьбове |