Електронасоси циркуляційні BPS32-12 призначені для перекачування робочих рідин в одно- і двотрубних системах опалення відкритого і закритого типу, у тому числі тих, що використовують енергію сонця, в теплових насосах, в системах кондиціонування повітря при стабільному або слабкому витраті робочої рідини. /p> Електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором
Обмеження
Конструктивні характеристики
Двигун



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від перегріву | Ні |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальний напір | 12.4 м |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Пропускна здатність | 7 куб.м/год |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.25 дюйм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура робочої рідини | 7 |
| Мінімальна температура робочої рідини | 110 |
| Тип приєднання | Різьбове |