
2 132,10 ₴
Показати оптові ціниЕлектронасоси циркуляційні серії BPS-ESA призначені для перекачування робочих рідин в регульованих системах опалення, у тому числі тих, що використовують енергію сонця, в теплових насосах, в системах кондиціонування повітря зі змінною витратою робочої рідини.
Найбільш ефективні в опалювальних системах:
електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором та автоматичним регулюванням
енергоспоживання класу А
Обмеження
Конструктивні характеристики
Двигун


< img alt="" src="https://images.prom.ua/668423073_668423073.jpg?PIMAGE_ID=668423073" style="width:640px;height:272px" />
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 4 м |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Перемикання швидкостей | Автоматичне |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Споживана потужність (W) | 0.022 кВт |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Примітка | |
| кількість ре | 9 шт |