Придбати вироби з різним діаметром та фітинги до них можна в інтернет-магазині “Клондайк”!
Наша компанія займається продажем сантехнічної продукції уже понад 17 років. Завдяки чималому досвіду наші менеджери завжди зможуть допомогти вам з підбором того чи іншого товару!
Ні для кого не є секретом, що технології щосекунди розвиваються. І сантехніка - це галузь, яка не є винятком!
Поліпропіленові труби та фітинг (PPR) відносно нещодавно з’явилися на ринку, однак вже встигли стати популярнішими за своїх металевих “колег”. Але це і не дивно, адже розхідні матеріали з поліпропілену є відносно дешевими, мають меншу вагу, ніж сталеві аналоги, а також є стійкими до хімічних та корозійних впливів. Крім того, вони легко витримують навіть високі температури (до 95 градусів), а також мають тривалий термін служби - показники коливаються від 25 до 50 років в залежності від умов експлуатації.
Представлені на ринку труби, як правило, класифікують за особливостями конструкції. Так, вироби бувають одношарові та багатошарові. Перші є простішими та найчастіше використовуються для систем вентиляції, холодного водопостачання та транспортування промислових речовин.
Багатошарові труби мають армування з алюмінієвої фольги з перфорацією чи скловолокна, завдяки чому мають підвищену міцність та стійкість до високих температур.
Через те, що на ринку представлені різні типи поліпропіленових труб, існує безліч варіантів їхнього використання. В залежності від особливостей певного виробу його можна застосувати для:
систем холодного та гарячого постачання;
вентиляційних систем;
систем опалення (у тому числі й теплої підлоги);
систем транспортування різних хімічних речовин.
Сучасні виробники, які виготовляють поліпропіленові труби та фітинг Tebo (Туреччина), пропонують вироби різних розмірів та конфігурацій. І якщо труби класифікують лише за діаметром та кількістю шарів, то з фітингами все значно складніше.
Найбільш популярними серед користувачів є наступні елементи:
Заглушки.
Використовуються, щоб заглушити поліпропіленову трубу з одного чи іншого боку.
Муфти.
Муфтами називають елементи, що використовуються для з’єднання двох труб.
Коліна.
Коліна - це вироби, які дозволяють обійти перешкоди на шляху труби або здійснити її максимально компактне прокладання.
Трійники.
Трійники - це деталі, які використовуються для створення відгалужень. Подібну функцію виконують і хрестовини, однак вони використовуються для об’єднання одразу 4 труб.
Фланці.
Фланці - це елементи, які дозволяють отримати герметичне з’єднання між поліпропіленовими та металевими трубами.
Серед інших фітингів варто також виділити крани, які використовуються як елементи запірної арматури, а також хомути, які дозволяють досягти максимальної герметичності.
Як поліпропіленові труби та фітинг Kalde (Туреччина), так і варіанти від інших виробників стають дедалі популярнішими серед сучасних майстрів, які займаються облаштуванням систем опалення та водопостачання.
По-перше, подібні розхідники є доволі надійними, по-друге, їхня ціна є вкрай доступною, по-третє, їх можна використовувати як для холодної, так і для гарячої води, а також різних газоподібних речовин.
Поліпропіленові труби легкі, надійні та корозійностійкі. Вони не взаємодіють із хімічними речовинами, що робить їх ідеальними для водопостачання та опалення.
Розмір фітингів повинен відповідати розміру труби, а також враховувати потреби конкретної системи. Клондайк пропонує консультації та широкий вибір фітингів для поліпропіленових труб.
При правильному монтажі та обслуговуванні поліпропіленові системи можуть служити багато років. Клондайк рекомендує регулярно перевіряти систему та вчасно проводити технічне обслуговування для збереження її ефективності.
Є одношарові та багатошарові поліпропіленові труби. Наприклад, труба поліпропіленова Fiber D25 PN20 PPR EVCI, труба Wavin Fiber Basalt Plus pn 20 (діаметр 25), PPR Tebo армована труба скловолокном (Fiber) D 25 та інші. Перші використовуються для холодної води, а другі - для гарячої та опалення. Вибір залежить від конкретних потреб та умов використання.