
14 860,60 ₴
Показати оптові ціни
Пластинчастий теплообмінник SWEPВ25Т забезпечує ефективний теплообмін при широкому інтервалі потужності. Завдяки своїй універсальності та чудовій теплопередачі продукт чудово підходить для застосування у водо-водяних установках, в яких висуваються високі вимоги до обладнання, а також як високопродуктивний конденсатор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SWEP |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Максимальна робоча температура | 225 град. |
| Максимальний тиск теплообмінника | 3 МПа |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | -196 град. |
| Пропускна здатність | 9 куб.м/год |
| Теплова потужність | 55 кВт |
| Тип поверхневого теплообмінника | Рекуперативного |
| Тип рекуперативного поверхневого теплообмінника | Пластинчастий |
| Тип з'єднання теплообмінника | різьба |
| Тип теплообмінника за способом передачі тепла | Поверхневий |
| Технічні характеристики пластин | |
| Висота пластини | 6 мм |
| Довжина пластини | 524 мм |
| Ширина пластини | 117 мм |
| Технічні характеристики пластинчастих теплообмінників | |
| Максимальне число пластин | 50 шт. |
| Тип пластинчатого теплообмінника | паяний |
| Кількість пластин | 20 шт. |