Електро циркуляційні насоси з "мокрим" ротором 3 РОКУ ГАРАНТІЇ Область застосування: Електро насоси циркуляційні BPS20-4S призначені для перекачування робочих рідин в одно- і двотрубних системах опалення відкритого і закритого типу, у тому числі тих, що використовують енергію сонця, в теплових насосах, в системах кондиціонування повітря при стабільному або слабкому витраті робочої рідини.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний напір | 6.4 м |
| Пропускна здатність | 2.7 куб.м/год |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність (W) | 0.095 кВт |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Тип ротора | Мокрий |
| Захист від перегріву | Ні |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 124 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 132 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приєднання | Різьбове |