14 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴

Поліетиленова труба діаметром 32 мм серії LIGHT — це оптимальне рішення для облаштування магістральних ліній водопостачання та систем автоматичного зрошення. Головна перевага лінійки LIGHT — це її унікальна м'якість та еластичність. На відміну від стандартних жорстких ПЕ труб діаметром 32 мм, які надзвичайно важко розмотувати та вкладати, дана модель значно менш пружна та «слухняна». Вона не намагається повернутися у форму кільця при розмотуванні, легко вкладається в траншею та дозволяє виконувати повороти магістралі з меншими зусиллями.
Труба ПЕ 32 мм відноситься до великогабаритних товарів. Просимо врахувати наступні правила відвантаження:
| Діаметр (зовнішній) | 32 мм |
| Товщина стінки | 1.9 мм |
| Номінальний тиск | 0.6 МПа (6 бар) |
| Матеріал | Поліетилен LIGHT (еластичний) |
| Довжина в бухті | 100 / 200 метрів |
| Призначення | Магістральне водопостачання / Полив |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип матеріалу труби | Поліетилен |
| Область застосування труби | Для питної води, Для кабельної каналізації, Для прокладки кабелю, Для систем зрошення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Товщина стінки труби | 1.9 мм |
| Максимальна робоча температура | 30 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Довжина бухти | 200 м |
| Колір | Чорний |