
Піч сталева "АТЕМ" (буржуйка) призначена для обігріву приміщення до 20 м2 і приготування їжі завдяки вбудованій варильній поверхні. Максимальне завантаження дров становить 3-6 кг, час горіння на одній закладці дров — 4-5 годин. Використовуються тільки дрова, тріски. Не призначений для вугілля.
Ця піч за своїх невеликих габаритів добре підходить для обігріву невеликих приміщень, як-от побутові, дачні будиночки, майстерні, склади, сто та інші приміщення умовно малого розміру.
| Тип палива | Тверде паливо (дорова) |
| Габаритні розміри (висота/ширина/глибина), мм | 850/408/470 |
| Номінальна теплова потужність, кВт | 6 |
| Об'єм опалюваного повітря, м3 | 75 |
| Діаметр димоходу, мм | 128 |
| Діаметр варильної поверхні, мм | 150 |
| Маса ± 10 %, кг | 41 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атем |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Відкрита |
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Дрова, Брикети |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Повітря |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Тип котла | З варильною поверхнею |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Глибина | 470 мм |