
12 069 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 02 квітня 2026

з мокрим ротором та різьбовим з'єднанням. Попередні ступені частоти обертання для регулювання потужності.
Застосування: Будь-які системи водяного опалення, системи кондиціювання, промислові циркуляційні установки.
Особливості/переваги продукції
Особливості b переваги продукції
Технічні характеристики
>Обладнання/функції
Режими роботиРучне управління
Автоматичне керування
Сигналізація та індикація
Обладнання
< ul>Матеріали
Комплектація
Відео встановлення насоса WILO STRATOS PICO
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 6 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність(Вт) | 3-40 |
| Регулювання потужності насоса | Авто |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.5 дюйм |
| Довжина | 130 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Вал | Нержавіюча сталь |
| Підшипник | металлографит |
| Робоче колесо | синтетичний матеріал |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насоса | Для систем опалення, кондиціонування, охолодження |