
6 054 ₴
Показати оптові ціни
Циркуляційний насос з мокрим ротором з різьбовим з'єднанням та синхронним мотором, стійким до струмів блокування.
Застосування:
Циркуляційні системи питного водопостачання, що застосовуються в промисловості в обладнанні для будівель та споруд.
Цей циркуляційний насос передбачений тільки для перекачування питної води.
Позначення
Приклад: Wilo-Star-Z NOVA-A
Особливості/переваги продукції
Технічні характеристики
Матеріали
Комплектація< /p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1 кг |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 65 град. |
| Максимальний напір | 0.8 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 4.5 Вт |
| Пропускна здатність | 0.3 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.5 дюйм |
| Довжина | 138 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP 42 |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Різьблення на корпусі насоса(дюйм) | 1 |