Модель 10AG01CEM — це флагман лінійки GALA, що поєднує класичний димохідний принцип роботи з інтелектуальним керуванням. Завдяки функції модуляції полум'я, колонка автоматично регулює потужність пальника, підтримуючи стабільну температуру води навіть при стрибках тиску. Використання посиленого мідного теплообмінника за технологією OXI FREE забезпечує безпрецедентну довговічність приладу.
Наявність модуляції полум'я робить цю модель ідеальною для будинків із нестабільним тиском води. Використовуйте блок живлення як основне джерело енергії, а батарейки — як резервне на випадок відключення світла.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROCTERM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.76 куб.м/год |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Розпал пальника | Електронний |
| Мінімальний тиск води | 0.18 бар |
| Максимальний тиск води | 7 бар |
| Дисплей | Так |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |