
Піч сталева "АТЕМ" (буржуйка)
призначена для обігріву приміщення до 20 м2 та приготування їжі завдяки вбудованій варильній поверхні. Максимальне завантаження дров складає 3-6 кг, час горіння на одній закладці – 4-5 годин. Використовуються лише дрова, тріски. Не призначено для вугілля.
Ця піч за своїх невеликих габаритів добре підходить для обігріву невеликих приміщень, таких як побутівки, дачні будиночки, майстерні, склади, сто та інші приміщення умовно малого розміру.
| Вид палива | Тверде паливо (дрова) |
| Габаритні розміри (висота/ширина/глибина), мм | 650/408/470 |
| Номінальна теплова потужність, кВт | 6 |
| Об'єм опалювального повітря, м3 | 75 |
| Діаметр димоходу, мм | 128 |
| Діаметр варильної поверхні, мм | 150 |
| Маса± 10 %, кг | 41 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атем |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Відкрита |
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Дрова, Брикети |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Повітря |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Тип котла | З варильною поверхнею |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Глибина | 470 мм |