13 101,90 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 04 квітня 2026Refix HW
Гідроакумулятор для систем водопостачання, що не підпадають під дію DIN 1988. З майданчиком для зручного монтажу насоса .
Резервуари виготовлені згідно DIN EN 13831. Допуск согл. Директиві 2014/68/ЄС про обладнання, що працює під тиском.
Тип: HW 100
Колір:Синій
Номінальний об'єм:100 l > Макс. корисний об'єм: 72,7 Макс. припуст. робоча температура: 70 & C
Макс. припуст. робочий тиск: 10 bar Заводське налаштування тиску газу: 2 bar Приєднання : G 1 Діаметр: 480 mm Макс. висота: 504 мм
Ширина: 706 mm
Ширина ніжок: 305 mm Глибина: 350 mm Глибина кронштейна: 285 mm /> Висота при нахилі: 696 mm
Вага: 14,06 kg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reflex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14.06 кг |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Об'єм розширювального бака | 100 л |
| Розташування бака | Горизонтальне (з ніжками) |
| Із замінної мембраною | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 504 мм |
| Глибина | 706 мм |
| Діаметр | 480 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |