
21 653,80 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 04 квітня 2026Мембранні розширювальні баки Reflex S розроблені для роботи в опалювальних системах, холодопостачання, а також у комплексі із сонячними системами. Ця серія характеризується здатністю працювати з високою концентрацією гліколю в теплоносії. Використовуються в роботі з системами як невеликих приватних будинків, так і великих комерційних приміщень. Баки даної серії випускаються об'ємом від 2 літрів до 600, завдяки чому вони досить універсальні в застосуванні.
У баках Reflex S застосовується не замінна мембрана DIN 4807 T3, допускається максимальна робоча температура не вище 70 °C. Максимальний вміст антифризу в теплоносії – 50% загального обсягу. Попередній тиск у баках становить 0,5 бар; 1,5 та 3 для баків об'ємами 2л, 8-33 та 50-600 відповідно. Місткості відповідають Директиві ЄС 97/23/EG для обладнання, що працює під тиском. Максимальний робочий тиск у баках становить 10 бар. Під'єднання до системи різьбове. Баки з номінальним об'ємом до 50 літрів мають стандарт підключення 3/4" R більше – R 1.
Корпуса баків в залежності від обсягу та моделі пофарбовані в сірий або білий стандартні кольори. Покриття корпусу відрізняється високою стійкістю до корозії, подряпин, температурних коливань.
Баки об'ємом до 33 літрів мають монтажні вушка.
для систем опалення, холодопостачання та систем із сонячним колектором
допустима концентрація гліколю – до 50% мембрана DIN 4807 T3, макс. допустима робоча температура 70 З різьбове під'єднання баки об'ємом 33 л. з кріпильними вушками допущені до застосування згідно соотв. вказівкам для пристроїв під тиском 97/23/EG
колір – сірий або білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reflex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14.6 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Конструктивне виконання бака | Сферичний |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Об'єм розширювального бака | 80 л |
| Розташування бака | Вертикальне (з ніжками) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 538 мм |
| Діаметр | 480 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал мембрани | DIN EN 13832 |
| Стан | Нове |