Електронасоси циркуляційні BPS32-8S призначені для перекачування робочих рідин в одно- і двотрубних системах опалення відкритого і закритого типу, у тому числі тих, що використовують енергію сонця, в теплових насосах, в системах кондиціонування повітря при стабільному або слабкому витраті робочої рідини. /p> Електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором
Обмеження
Конструктивні характеристики
>Двигун



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний напір | 8.6 м |
| Пропускна здатність | 10.5 куб.м/год |
| Частота струму | 50 Гц |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Тип ротора | Мокрий |
| Захист від перегріву | Ні |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 132 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.25 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура робочої рідини | 5 |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Мінімальна температура робочої рідини | 110 |